DETAIL spoje: 540081 / 17

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 4 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 14 10 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 15:14 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 20 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 21 17 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 22 18 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 23 20 km Bílá,,obec LI 0402 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 24 21 km Bílá,,odb. LI 0402 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 25 23 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 26 23 km Český Dub,,pekárna LI 0401 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 38 23 km Český Dub,,Masarykova LI 0401 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 39 24 km Český Dub,,nám. LI 0401 15:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,