DETAIL spoje: 540081 / 19

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:59 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 16:02 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 13 10 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 16:14 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 16:17 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 26 18 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020 16:19 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 27 18 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 28 19 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412 16:22 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 29 20 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412 16:24 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 21 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412 16:26 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 22 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 16:27 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 32 24 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412 16:30 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 26 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 27 km Český Dub,,u cihelny LI 0401 16:34 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 29 km Český Dub,,nám. LI 0401 16:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,