DETAIL spoje: 540081 / 2

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 3 km Bílá,,odb. LI 0402  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 4 km Bílá,,obec LI 0402  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  4:52  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 19 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 20 km Liberec,,Kamenická LI 0001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 21 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 22 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 23 km Liberec,,Košická LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 24 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,