DETAIL spoje: 540081 / 21

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 17:25 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 17:29 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 13 10 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 17:44 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 17 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 18 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 21 km Bílá,,obec LI 0402 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 22 km Bílá,,odb. LI 0402 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 23 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 24 km Český Dub,,pekárna LI 0401 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 25 km Český Dub,,nám. LI 0401 18:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,