DETAIL spoje: 540081 / 22

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

540081 / 22

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

540081 / 22

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

540081 / 22

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

540081 / 22

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 38 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 28 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 27 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 26 3 km Bílá,,odb. LI 0402 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 25 4 km Bílá,,obec LI 0402 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 24 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 3 km Bílá,,odb. LI 0402 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 23 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 4 km Bílá,,obec LI 0402 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 22 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 21 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 17:52 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 17:52 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 1020 17:52 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 10 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 11 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 17:59 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 13 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 15 14 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 14 15 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 15 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 13 16 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66632 12 19 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,otočka LI 1020 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 11 21 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 16 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 22 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 17 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 23 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 18 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 18:10 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 24 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 18:13 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 20 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 26 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 21 km Liberec,,Kamenická LI 0001 18:14 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 27 km Liberec,,Kamenická LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 22 km Liberec,Rochlice, LI 0001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 28 km Liberec,Rochlice, LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 23 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:18 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 29 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:21 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 24 km Liberec,,Košická LI 0001 18:20 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 30 km Liberec,,Košická LI 0001 18:23 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 25 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 31 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 18:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech,