DETAIL spoje: 540081 / 30

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 38 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 37 2 km Český Dub,,u cihelny LI 0401  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 34 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, (stanoviště 2) LI 0412  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 33 5 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 32 6 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, (stanoviště 4) LI 0412  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 31 7 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 30 8 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 29 9 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 28 10 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 27 11 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 20 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 13 19 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 12 20 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 20 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 21 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 22 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 24 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 25 km Liberec,,Kamenická LI 0001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 26 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 4 27 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 27 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 28 km Liberec,,Košická LI 0001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  5:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,