DETAIL spoje: 540081 / 32

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 0 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 12 5 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 11 6 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 6 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 7 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 8 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 10 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 11 km Liberec,,Kamenická LI 0001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 13 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 14 km Liberec,,Košická LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 15 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  6:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,