DETAIL spoje: 540081 / 33

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 6 5 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 6 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 8 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 9 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 10 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 11 10 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 12 11 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 17 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 14:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019