DETAIL spoje: 540081 / 36

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 0 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 1 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 2 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 4 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 6 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 7 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 9 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 11 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 12 km Liberec,,Kamenická LI 0001  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 13 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 14 km Liberec,,Čechova LI 0001  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 15 km Liberec,,Košická LI 0001  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 16 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  9:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,