DETAIL spoje: 540081 / 37

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 19:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 19:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018