DETAIL spoje: 540081 / 39

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 4 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 21:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020