DETAIL spoje: 540081 / 57

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 0 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 1 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 2 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 3 km Bílá,Petrašovice, LI 0402  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 5 km Bílá,,obec LI 0402  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 6 km Bílá,,odb. LI 0402  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 8 km Český Dub,Sobotice, LI 0401  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 8 km Český Dub,,pekárna LI 0401  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 9 km Český Dub,,nám. LI 0401  9:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,