DETAIL spoje: 540081 / 63

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 0 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 1 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 2 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 3 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 5 km Bílá,,obec LI 0402 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 6 km Bílá,,odb. LI 0402 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 8 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 8 km Český Dub,,pekárna LI 0401 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 9 km Český Dub,,nám. LI 0401 16:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,