DETAIL spoje: 540081 / 7

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:37 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 10:42 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 10:45 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 10:49 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 10:54 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 17 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 11:04 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 18 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 19 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 27 20 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 28 21 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412 11:11 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 29 22 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412 11:13 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 23 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412 11:15 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 24 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 11:17 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 32 26 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412 11:20 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 28 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 11:22 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 29 km Český Dub,,u cihelny LI 0401 11:24 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 31 km Český Dub,,nám. LI 0401 11:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,