DETAIL spoje: 540081 / 72

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 3 km Bílá,,odb. LI 0402 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 4 km Bílá,,obec LI 0402 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 11:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019