DETAIL spoje: 540081 / 72

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 38 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 26 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 25 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 24 3 km Bílá,,odb. LI 0402 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 23 4 km Bílá,,obec LI 0402 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 22 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 21 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 20 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 11:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021