DETAIL spoje: 540081 / 8

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 39 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 38 1 km Český Dub,,Masarykova LI 0401  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 37 2 km Český Dub,,u cihelny LI 0401  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 34 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, (stanoviště 2) LI 0412  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 33 5 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 32 6 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, (stanoviště 4) LI 0412  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 31 7 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 30 8 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 29 9 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 28 10 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 27 11 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 20 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:57  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 14 19 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 25 km Liberec,,Kamenická LI 0001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 26 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 4 27 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 27 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 28 km Liberec,,Košická LI 0001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,