DETAIL spoje: 540081 / 9

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 11 9 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 12 10 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 13:28 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 17 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 18 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 21 km Bílá,,obec LI 0402 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 22 km Bílá,,odb. LI 0402 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 23 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 23 km Český Dub,,pekárna LI 0401 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 24 km Český Dub,,nám. LI 0401 13:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,