DETAIL spoje: 540085 / 11

Základní informace:

Linka: 540085IDOS
Název: Český Dub-Hlavice-Vápno
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 3 km Všelibice,Roveň, LI 0414 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 5 4 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40592 6 5 km Všelibice,,host. LI 0414 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8793 7 6 km Hlavice,Lesnovek, LI 0414 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3966 8 7 km Cetenov,Hrubý Lesnov, LI 0403 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3965 9 8 km Cetenov,,Vystrkov LI 0403 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8791 10 9 km Hlavice,,odb.Končiny LI 0406 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8790 11 9 km Hlavice,,křiž. LI 0406 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8794 13 10 km Hlavice,Vápno, LI 0406 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8796 14 11 km Hlavice,Vápno,Na Písku LI 0406 19:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018