DETAIL spoje: 540085 / 3

Základní informace:

Linka: 540085IDOS
Název: Český Dub-Hlavice-Vápno
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 3 km Všelibice,Roveň, LI 0414  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 5 4 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40592 6 5 km Všelibice,,host. LI 0414  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8793 7 6 km Hlavice,Lesnovek, LI 0414  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3966 8 7 km Cetenov,Hrubý Lesnov, LI 0403  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3965 9 8 km Cetenov,,Vystrkov LI 0403  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8791 10 9 km Hlavice,,odb.Končiny LI 0406  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8790 11 9 km Hlavice,,křiž. LI 0406  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8792 12 9 km Hlavice,,ves LI 0406  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8794 13 10 km Hlavice,Vápno, LI 0406  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8796 14 11 km Hlavice,Vápno,Na Písku LI 0406  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019