DETAIL spoje: 540085 / 6

Základní informace:

Linka: 540085IDOS
Název: Český Dub-Hlavice-Vápno
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8796 14 0 km Hlavice,Vápno,Na Písku LI 0406  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8794 13 1 km Hlavice,Vápno, LI 0406  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8792 12 2 km Hlavice,,ves LI 0406  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8790 11 2 km Hlavice,,křiž. LI 0406  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8791 10 2 km Hlavice,,odb.Končiny LI 0406  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3965 9 3 km Cetenov,,Vystrkov LI 0403  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3966 8 4 km Cetenov,Hrubý Lesnov, LI 0403  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8793 7 5 km Hlavice,Lesnovek, LI 0414  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40592 6 6 km Všelibice,,host. LI 0414  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 5 7 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 8 km Všelibice,Roveň, LI 0414  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 10 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 11 km Český Dub,,host. LI 0401  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 11 km Český Dub,,nám. LI 0401  8:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020