DETAIL spoje: 540085 / 7

Základní informace:

Linka: 540085IDOS
Název: Český Dub-Hlavice-Vápno
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 3 km Všelibice,Roveň, LI 0414 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 5 4 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40592 6 5 km Všelibice,,host. LI 0414 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8793 7 6 km Hlavice,Lesnovek, LI 0414 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3966 8 7 km Cetenov,Hrubý Lesnov, LI 0403 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3965 9 8 km Cetenov,,Vystrkov LI 0403 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8791 10 9 km Hlavice,,odb.Končiny LI 0406 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8790 11 9 km Hlavice,,křiž. LI 0406 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8792 12 9 km Hlavice,,ves LI 0406 14:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021