DETAIL spoje: 540086 / 1

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 2 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 3 km Liberec,,Husitská LI 0001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 6 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 7 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 10 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 13 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 3) LI 0413  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 16 km Křižany,,hor.ves LI 0309  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 17 km Křižany,,pila LI 0309  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 14 18 km Křižany,,pošta (stanoviště 3) LI 0309  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 15 20 km Křižany,,žel.st. LI 0309  6:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,