DETAIL spoje: 540086 / 10

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 21 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 20 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 16:02 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 19 2 km Křižany,,cihelna LI 0309 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 18 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 16:04 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 17 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 16:06 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 16 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 15 6 km Křižany,,žel.st. LI 0309 16:10 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 14 7 km Křižany,,pošta (stanoviště 4) LI 0309 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 8 km Křižany,,pila LI 0309 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 9 km Křižany,,hor.ves LI 0309 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 12 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 15 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 18 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 19 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 16:30 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 20 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 16:31 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 21 km Liberec,,České mládeže LI 0001 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 21 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 16:33 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 22 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 16:34 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 22 km Liberec,,Husitská LI 0001 16:36 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 23 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 16:38 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 25 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 16:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,