DETAIL spoje: 540086 / 10

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 22 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 21 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 16:02 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 20 2 km Křižany,,cihelna LI 0309 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 19 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 16:04 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 18 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 16:06 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 17 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 16 6 km Křižany,,žel.st. LI 0309 16:10 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 15 7 km Křižany,,pošta (stanoviště 4) LI 0309 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 13 14 km Osečná,,kostel LI 0411 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 22 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 25 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 16:37 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 28 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 16:41 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 29 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 30 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 16:43 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 31 km Liberec,,České mládeže LI 0001 16:44 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 31 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 32 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 16:46 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 32 km Liberec,,Husitská LI 0001 16:48 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 33 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 16:50 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 35 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 16:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,