DETAIL spoje: 540086 / 102

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 21 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 20 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 19 2 km Křižany,,cihelna LI 0309  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 18 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 17 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 16 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 5 km Křižany,,pila LI 0309  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 6 km Křižany,,hor.ves LI 0309  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 9 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 12 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 15 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 16 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 17 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 18 km Liberec,,České mládeže LI 0001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 18 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 19 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 19 km Liberec,,Husitská LI 0001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 20 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 22 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  6:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020