DETAIL spoje: 540086 / 12

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 22 1 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 21 2 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 20 3 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 19 4 km Křižany,,cihelna LI 0309 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 18 5 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 17 6 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 17:36 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 16 6 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 7 km Křižany,,pila LI 0309 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 8 km Křižany,,hor.ves LI 0309 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 11 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 14 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 17 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 18 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 19 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 20 km Liberec,,České mládeže LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 20 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 21 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 17:59 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 21 km Liberec,,Husitská LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 22 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 24 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 18:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019