DETAIL spoje: 540086 / 12

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 22 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 21 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 20 2 km Křižany,,cihelna LI 0309 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 19 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 18 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 18 km Křižany,,hor.ves LI 0309 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 21 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 24 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 27 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 28 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 29 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 30 km Liberec,,České mládeže LI 0001 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 30 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 31 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 31 km Liberec,,Husitská LI 0001 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 32 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 34 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 18:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,