DETAIL spoje: 540086 / 2

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 22 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 21 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 20 2 km Křižany,,cihelna LI 0309  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 19 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 18 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 15 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 18 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 21 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 22 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 23 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 24 km Liberec,,České mládeže LI 0001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 24 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 25 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 25 km Liberec,,Husitská LI 0001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 26 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 28 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,