DETAIL spoje: 540086 / 4

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 21 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 20 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 19 2 km Křižany,,cihelna LI 0309  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 18 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 17 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 16 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 5 km Křižany,,pila LI 0309  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 6 km Křižany,,hor.ves LI 0309  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 9 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 12 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 15 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 16 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 17 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 18 km Liberec,,České mládeže LI 0001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 18 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 19 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 19 km Liberec,,Husitská LI 0001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 20 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 22 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,