DETAIL spoje: 540086 / 5

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 2 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 12:03 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 12:07 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 12:10 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 7 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 10 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 13 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 3) LI 0413 12:22 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 18 24 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309 12:36 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 19 25 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 12:37 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 20 26 km Křižany,,cihelna LI 0309 12:38 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 21 27 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 12:40 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 22 28 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 12:42 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 23 29 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 12:44 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 30 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 12:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,