DETAIL spoje: 540086 / 58

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41772 26 0 km Zdislava,,kostel LI 0311 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 25 1 km Zdislava,,u lomu LI 0311 13:41 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 22 4 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 21 5 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 20 6 km Křižany,,cihelna LI 0309 13:48 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 19 7 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 13:49 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 18 8 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 19 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 22 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 14:10 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 25 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 26 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 27 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 28 km Liberec,,České mládeže LI 0001 14:17 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 28 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 29 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:19 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 29 km Liberec,,Husitská LI 0001 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 30 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 32 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 14:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021