DETAIL spoje: 540086 / 8

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41772 25 0 km Zdislava,,kostel LI 0311 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 24 1 km Zdislava,,u lomu LI 0311 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 21 4 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 20 5 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 19 6 km Křižany,,cihelna LI 0309 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 18 7 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 17 8 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 16 8 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 9 km Křižany,,pila LI 0309 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 10 km Křižany,,hor.ves LI 0309 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 13 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 4) LI 0413 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 16 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 19 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 20 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 21 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 22 km Liberec,,České mládeže LI 0001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 22 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 23 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 23 km Liberec,,Husitská LI 0001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 24 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 26 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 14:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020