DETAIL spoje: 540086 / 9

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 2 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 16:31 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 16:34 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 16:35 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001 16:36 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 16:38 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 7 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 16:40 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 10 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 13 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 3) LI 0413 16:50 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 16 km Křižany,,hor.ves LI 0309 16:54 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 18 30 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309 17:10 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 19 31 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 17:11 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 20 32 km Křižany,,cihelna LI 0309 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 21 33 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 17:14 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 22 34 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:16 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 23 35 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 36 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,