DETAIL spoje: 540086 / 9

Základní informace:

Linka: 540086IDOS
Název: Liberec-Křižany-Žibřidice-Zdislava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 2 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 16:33 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 16:34 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 16:36 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 16:37 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001 16:38 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 16:40 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 6 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 7 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 10 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 13 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 3) LI 0413 16:52 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 12 16 km Křižany,,hor.ves LI 0309 16:56 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 13 17 km Křižany,,pila LI 0309 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 16 18 km Křižany,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 16:59 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 17 18 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309 17:01 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 18 19 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 17:02 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 19 20 km Křižany,,cihelna LI 0309 17:03 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 20 21 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 17:04 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 21 22 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:06 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 22 23 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 17:08 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 24 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 17:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,