DETAIL spoje: 540088 / 1

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 67550 2 0 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 3 3 km Bílá ,Hradčany ,odb.Chvalčovice LI 0417  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 5 4 km Bílá ,Hradčany ,ves LI 0417  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 6 5 km Bílá ,Hradčany ,č.10 LI 0417  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 7 6 km Bílá ,Trávníček ,křiž. LI 0417  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 8 6 km Bílá ,Trávníček , LI 0417  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 9 7 km Bílá ,Klamorna , LI 0417  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 10 8 km Sychrov ,Slavíkov , LI 0417  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 11 9 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 14 10 km Bílá ,Vesec , LI 0417  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 15 11 km Bílá ,Kohoutovice , LI 0417  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 16 13 km Bílá ,Kohoutovice ,odb. LI 0402  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 14 km Bílá ,Petrašovice , LI 0402  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 16 km Bílá ,,obec LI 0402  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 17 km Bílá ,,odb. LI 0402  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 18 km Český Dub ,Sobotice , LI 0401  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 18 km Český Dub ,,pekárna LI 0401  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 26 19 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401  6:53 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech