DETAIL spoje: 540088 / 3

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 2 3 km Bílá,Hradčany,odb.Chvalčovice LI 0417  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48701 3 5 km Bílá,Letařovice, LI 0417  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 4 7 km Bílá,Hradčany,ves LI 0417  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 5 8 km Bílá,Hradčany,č.10 LI 0417  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 6 9 km Bílá,Trávníček,křiž. LI 0417  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 7 9 km Bílá,Trávníček, LI 0417  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 8 10 km Bílá,Klamorna, LI 0417  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 9 11 km Sychrov,Slavíkov, LI 0417  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 10 12 km Bílá,Dehtáry, LI 0417  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1210 11 13 km Bílá,Chvalčovice, LI 0417  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 12 14 km Bílá,Dehtáry, LI 0417  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 13 15 km Bílá,Vesec, LI 0417  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 14 16 km Bílá,Kohoutovice, LI 0417  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 15 18 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 16 19 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 20 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:24  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 18 33 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 19 34 km Liberec,,OC NISA LI 0001  9:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v úterý,
- nejede od 24.12.2018 do 26.12.2018, 1.1.2019, od 19.4.2019 do 22.4.2019, 1.5.2019, 8.5.2019, 5.7.2019, 28.10.2019