DETAIL spoje: 540088 / 3

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 67550 2 0 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 3 3 km Bílá ,Hradčany ,odb.Chvalčovice LI 0417  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48701 4 5 km Bílá ,Letařovice , LI 0417  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 5 7 km Bílá ,Hradčany ,ves LI 0417  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 6 8 km Bílá ,Hradčany ,č.10 LI 0417  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 7 9 km Bílá ,Trávníček ,křiž. LI 0417  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 8 9 km Bílá ,Trávníček , LI 0417  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 9 10 km Bílá ,Klamorna , LI 0417  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 10 11 km Sychrov ,Slavíkov , LI 0417  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 11 12 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1210 12 13 km Bílá ,Chvalčovice , LI 0417  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 13 14 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 14 15 km Bílá ,Vesec , LI 0417  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 15 16 km Bílá ,Kohoutovice , LI 0417  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 16 18 km Bílá ,Kohoutovice ,odb. LI 0402  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 19 km Hodkovice n.Mohelkou ,,křiž. LI 1020  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 20 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:22  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 19 33 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 20 34 km Liberec ,,OC NISA LI 0001  9:45 IDOS

Časové omezení spoje:

  2  - jede v úterý

- nejede od 25.12.2023 do 26.12.2023, 1.1.2024, od 29.3.2024 do 1.4.2024, 1.5.2024, 8.5.2024, 5.7.2024, 28.10.2024