DETAIL spoje: 540088 / 4

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 19 0 km Liberec,,OC NISA LI 0001 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 18 1 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 11:29 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 15 15 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 14 17 km Bílá,Kohoutovice, LI 0417 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 13 18 km Bílá,Vesec, LI 0417 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 12 19 km Bílá,Dehtáry, LI 0417 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1210 11 20 km Bílá,Chvalčovice, LI 0417 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 10 21 km Bílá,Dehtáry, LI 0417 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 9 22 km Sychrov,Slavíkov, LI 0417 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 8 23 km Bílá,Klamorna, LI 0417 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 7 24 km Bílá,Trávníček, LI 0417 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 6 24 km Bílá,Trávníček,křiž. LI 0417 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 5 25 km Bílá,Hradčany,č.10 LI 0417 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 4 26 km Bílá,Hradčany,ves LI 0417 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48701 3 28 km Bílá,Letařovice, LI 0417 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 2 30 km Bílá,Hradčany,odb.Chvalčovice LI 0417 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 33 km Český Dub,,nám. LI 0401 12:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v úterý,
- nejede od 24.12.2018 do 26.12.2018, 1.1.2019, od 19.4.2019 do 22.4.2019, 1.5.2019, 8.5.2019, 5.7.2019, 28.10.2019