DETAIL spoje: 540088 / 4

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 20 0 km Liberec ,,OC NISA LI 0001 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 19 1 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001 11:17 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 13 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 11:29 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou ,,křiž. LI 1020 11:31 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 16 15 km Bílá ,Kohoutovice ,odb. LI 0402 11:34 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 15 17 km Bílá ,Kohoutovice , LI 0417 11:36 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 14 18 km Bílá ,Vesec , LI 0417 11:38 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 13 19 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417 11:40 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1210 12 20 km Bílá ,Chvalčovice , LI 0417 11:42 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 11 21 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417 11:43 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 10 22 km Sychrov ,Slavíkov , LI 0417 11:45 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 9 23 km Bílá ,Klamorna , LI 0417 11:46 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 8 24 km Bílá ,Trávníček , LI 0417 11:47 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 7 24 km Bílá ,Trávníček ,křiž. LI 0417 11:48 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 6 25 km Bílá ,Hradčany ,č.10 LI 0417 11:49 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 5 26 km Bílá ,Hradčany ,ves LI 0417 11:51 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48701 4 28 km Bílá ,Letařovice , LI 0417 11:55 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 3 30 km Bílá ,Hradčany ,odb.Chvalčovice LI 0417 11:58 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 2 33 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401 12:03 IDOS

Časové omezení spoje:

  2  - jede v úterý

- nejede od 25.12.2023 do 26.12.2023, 1.1.2024, od 29.3.2024 do 1.4.2024, 1.5.2024, 8.5.2024, 5.7.2024, 28.10.2024