DETAIL spoje: 540088 / 5

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 2 3 km Bílá,Hradčany,odb.Chvalčovice LI 0417 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 4 4 km Bílá,Hradčany,ves LI 0417 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 5 5 km Bílá,Hradčany,č.10 LI 0417 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 6 6 km Bílá,Trávníček,křiž. LI 0417 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 7 6 km Bílá,Trávníček, LI 0417 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 8 7 km Bílá,Klamorna, LI 0417 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 9 8 km Sychrov,Slavíkov, LI 0417 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 10 9 km Bílá,Dehtáry, LI 0417 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 13 10 km Bílá,Vesec, LI 0417 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 14 11 km Bílá,Kohoutovice, LI 0417 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 15 13 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 13:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,