DETAIL spoje: 540088 / 5

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 67550 2 0 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 3 3 km Bílá ,Hradčany ,odb.Chvalčovice LI 0417 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 5 4 km Bílá ,Hradčany ,ves LI 0417 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 6 5 km Bílá ,Hradčany ,č.10 LI 0417 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 7 6 km Bílá ,Trávníček ,křiž. LI 0417 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 8 6 km Bílá ,Trávníček , LI 0417 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 9 7 km Bílá ,Klamorna , LI 0417 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 10 8 km Sychrov ,Slavíkov , LI 0417 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 11 9 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 14 10 km Bílá ,Vesec , LI 0417 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 15 11 km Bílá ,Kohoutovice , LI 0417 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 16 13 km Bílá ,Kohoutovice ,odb. LI 0402 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou ,,křiž. LI 1020 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 13:45 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech