DETAIL spoje: 540088 / 6

Základní informace:

Linka: 540088IDOS
Název: Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 67550 26 0 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 1 km Český Dub ,,pekárna LI 0401 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 2 km Český Dub ,Sobotice , LI 0401 10:48 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 3 km Bílá ,,odb. LI 0402 10:50 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 4 km Bílá ,,obec LI 0402 10:52 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 6 km Bílá ,Petrašovice , LI 0402 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 16 7 km Bílá ,Kohoutovice ,odb. LI 0402 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1213 15 9 km Bílá ,Kohoutovice , LI 0417 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1222 14 10 km Bílá ,Vesec , LI 0417 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 13 11 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1210 12 12 km Bílá ,Chvalčovice , LI 0417 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1207 11 13 km Bílá ,Dehtáry , LI 0417 11:08 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49311 10 14 km Sychrov ,Slavíkov , LI 0417 11:10 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1212 9 15 km Bílá ,Klamorna , LI 0417 11:11 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1221 8 16 km Bílá ,Trávníček , LI 0417 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45683 7 16 km Bílá ,Trávníček ,křiž. LI 0417 11:13 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48700 6 17 km Bílá ,Hradčany ,č.10 LI 0417 11:14 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1209 5 18 km Bílá ,Hradčany ,ves LI 0417 11:16 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48701 4 20 km Bílá ,Letařovice , LI 0417 11:20 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1208 3 22 km Bílá ,Hradčany ,odb.Chvalčovice LI 0417 11:23 11:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 2 25 km Český Dub ,,Masarykova LI 0401 11:28 IDOS

Časové omezení spoje:

  5  - jede v pátek

- nejede od 25.12.2023 do 26.12.2023, 1.1.2024, od 29.3.2024 do 1.4.2024, 1.5.2024, 8.5.2024, 5.7.2024, 28.10.2024