DETAIL spoje: 540141 / 15

Základní informace:

Linka: 540141IDOS
Název: Liberec-Rýnovice-Mšeno-Jablonec n.Nisou
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 8 1 km Liberec,,poliklinika LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 9 2 km Liberec,,Textilana LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 10 2 km Liberec,,U Lomu (stanoviště 1) LI 0001  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 11 3 km Liberec,,Východní LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 12 4 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18196 13 5 km Liberec,Kunratice,Nad Lukášovem LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12447 14 6 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna JN 1001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 15 7 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 16 8 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. JN 1001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47816 17 8 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha JN 1001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 18 9 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 19 9 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 20 10 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 21 10 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 25 11 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 26 12 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 27 13 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 30 13 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, (stanoviště 1) JN 1001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 31 14 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 32 14 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 34 15 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 35 16 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 36 16 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52475 37 16 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,