DETAIL spoje: 540271 / 1

Základní informace:

Linka: 540271IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Ralsko,Náhlov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub,Smržov, LI 0401  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná,Kotel, LI 0411  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná,,kostel (stanoviště 4) LI 0411  4:59  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25210 12 9 km Osečná,,škola LI 0411  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25219 13 11 km Osečná,Zábrdí, LI 0411  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25218 14 12 km Osečná,Vlachové, LI 0411  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29529 15 13 km Ralsko,Náhlov, CL 0411  5:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,