DETAIL spoje: 540271 / 2

Základní informace:

Linka: 540271IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Ralsko,Náhlov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29529 15 0 km Ralsko,Náhlov, CL 0411  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25218 14 1 km Osečná,Vlachové, LI 0411  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25219 13 2 km Osečná,Zábrdí, LI 0411  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25210 12 4 km Osečná,,škola LI 0411  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 5 km Osečná,,kostel (stanoviště 3) LI 0411  5:34  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 7 km Osečná,Kotel, LI 0411  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 9 km Český Dub,Smržov, LI 0401  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 11 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 12 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 13 km Český Dub,,host. LI 0401  5:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,