DETAIL spoje: 540271 / 3

Základní informace:

Linka: 540271IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Ralsko,Náhlov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub,Smržov, LI 0401  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná,Kotel, LI 0411  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná,,kostel (stanoviště 4) LI 0411  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25210 12 9 km Osečná,,škola LI 0411  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25219 13 11 km Osečná,Zábrdí, LI 0411  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25218 14 12 km Osečná,Vlachové, LI 0411  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29529 15 13 km Ralsko,Náhlov, CL 0411  6:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021