DETAIL spoje: 540271 / 6

Základní informace:

Linka: 540271IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Ralsko,Náhlov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29529 15 0 km Ralsko,Náhlov, CL 0411  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25218 14 1 km Osečná,Vlachové, LI 0411  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25219 13 2 km Osečná,Zábrdí, LI 0411  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25210 12 4 km Osečná,,škola LI 0411  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 5 km Osečná,,kostel (stanoviště 3) LI 0411  6:44  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 7 km Osečná,Kotel, LI 0411  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 9 km Český Dub,Smržov, LI 0401  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 11 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 12 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 13 km Český Dub,,host. LI 0401  7:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021