DETAIL spoje: 540276 / 1

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  4:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401  4:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  4:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub,Smržov, LI 0401  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná,Kotel, LI 0411  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná,,kostel (stanoviště 2) LI 0411  4:29  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 10 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 3) LI 0411  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 12 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 14 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 1) LI 0309  4:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,