DETAIL spoje: 540276 / 10

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 32 0 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 1 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 2 km Křižany ,,cihelna LI 0309 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 3 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 4 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 19 4 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 12:09 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 5 km Křižany ,,pila LI 0309 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 6 km Křižany ,,hor.ves LI 0309 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 15 7 km Křižany ,,pila LI 0309 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 14 8 km Křižany ,,pošta (stanoviště 3) LI 0309 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 10 km Křižany ,,žel.st. LI 0309 12:20 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 12 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 12:33 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 12 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309 12:34 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 13 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411 12:36 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 14 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411 12:38 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 16 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411 12:40 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 18 km Osečná ,,kostel (stanoviště 3) LI 0411 12:43 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022