DETAIL spoje: 540276 / 102

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 37 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 36 2 km Dubnice,,na kraji CL 0306  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 35 2 km Dubnice,,kovárna CL 0306  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 34 3 km Dubnice,,prodejna CL 0306  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 33 4 km Dubnice,,rest. CL 0306  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 32 5 km Dubnice,,křiž. CL 0306  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 24 8 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  5:42  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 9 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  5:45  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 10 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  5:46  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 11 km Křižany,,cihelna LI 0309  5:48  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 11 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  5:49  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 12 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  5:50  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 12 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  5:51  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 13 km Křižany,,pila LI 0309  5:53  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 14 km Křižany,,hor.ves LI 0309  5:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020