DETAIL spoje: 540276 / 102

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 0 km Stráž p.Ralskem ,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 37 2 km Dubnice ,,na kraji CL 0306  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 36 2 km Dubnice ,,kovárna CL 0306  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 35 3 km Dubnice ,,prodejna CL 0306  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 34 4 km Dubnice ,,rest. CL 0306  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 33 5 km Dubnice ,,křiž. CL 0306  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 25 8 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 9 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 10 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 11 km Křižany ,,cihelna LI 0309  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 12 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 13 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 19 13 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 14 km Křižany ,,pila LI 0309  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 15 km Křižany ,,hor.ves LI 0309  5:54 IDOS

Časové omezení spoje:

  6  - jede v sobotu

- jede také 15.4.2022, 28.10.2022, 17.11.2022
nejede 25.12.2021, 1.1.2022