DETAIL spoje: 540276 / 12

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 31 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 2 km Křižany,,cihelna LI 0309 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 5 km Křižany,,žel.st. LI 0309 13:39 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 7 km Křižany,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 7 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 8 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 9 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 11 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 13 km Osečná,,kostel (stanoviště 3) LI 0411 13:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020