DETAIL spoje: 540276 / 12

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 32 0 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 1 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 2 km Křižany ,,cihelna LI 0309 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 3 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 4 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 19 4 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 5 km Křižany ,,žel.st. LI 0309 13:39 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 7 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 7 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 8 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 9 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 11 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 13 km Osečná ,,kostel (stanoviště 3) LI 0411 13:53 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022